b2b

Ryba Taxi – jesteśmy dla Was od 2005 roku!

b2b

Pewnego razu we Wrocławiu…

Kilkanaście lat temu wrocławianin Sławomir Rybacki zauważył, że sytuacja w mieście związana z rynkiem taksówek nie jest najlepsza. Doświadczenia znajomych i jego własne podsunęły mu pewien pomysł: „A gdyby tak nadać nową jakość w zakresie przewozów taksówkarskich we Wrocławiu?”. Tak w 2005 roku powstała nasza firma - Ryba Taxi! Od samego początku postawiliśmy na profesjonalizm, co z czasem dostrzegli Klienci, którzy dziś chętnie zamawiają dobrze już znaną „Rybkę”.

Stale się rozwijamy, nie zbaczając z kursu

Przez lata krajobraz Wrocławia zmieniał się, firma przeniosła swoją siedzibę na ulicę Krzemieniecką i wciąż rozwijając się - polepszała jakość świadczonych usług. Jak zatem nazwać nasz styl jazdy? Oto trzy główne zasady, którymi się kierujemy:

b2b
BEZPIECZNIE
Po pierwsze - dobre przygotowanie i wyposażenie.

Szkolimy naszych kierowców i dbamy o flotę tak, aby każdy przejazd był bezpieczny. Regularnie wymieniamy auta, czuwając nad sprawnością pojazdów. Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa pasażerów i uczciwości taksówkarzy. Słuchamy naszych Klientów, będąc otwarci na zmiany, dlatego od lat cieszymy się dużym zaufaniem.

b2b
KOMFORTOWO
Po drugie - usługi, które ułatwiają życie.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe - od przewozu gości weselnych, po obsługę eventów firmowych. Oferujemy zakupy na telefon, dostarczanie drobnych paczek, przejazdy bezgotówkowe dla firm, a nawet odpalanie auta za pomocą kabli rozruchowych! W swojej flocie mamy również busy, minivany czy auta typu Kombi. Pełny zakres usług znajdziesz tutaj.

b2b
TANIO
Po trzecie – usługi na każdą kieszeń.

Naszym celem jest świadczenie najwyższego standardu obsługi Klienta przy zachowaniu przystępnych cen. Mamy stałą stawkę przez całą dobę. Naprawdę! Jesteśmy „Rybką”, nie lubimy haczyków! U nas ich nie znajdziesz.

b2b

Ryba Taxi w mieście stu mostów

Lokalny patriotyzm to pojęcie bardzo bliskie naszemu sercu… a raczej silnikowi! Ryba Taxi to aktywny uczestnik życia wrocławskiego. Nasza firma wspiera Drużynę Ślęża czy sportowca MMA -Mateusz Białasa. Jesteśmy od wielu lat partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak również wpisaliśmy się we wrocławski krajobraz na mapie Kolejkowo.