Historia firmy

Naszym celem jest świadczenie najwyższego standardu obsługi Klienta przy zachowaniu przystępnych cen. Dzięki temu od wielu lat Ryba Taxi notuje najwyższy wzrost ilości klientów wśród wrocławskich taxi. Firma Ryba Taxi powstała w 2005 roku. Założycielem i jednocześnie właścicielem jest Sławomir Rybacki. Pomysł na założenie przedsiębiorstwa transportowego narodził się na bazie niezbyt dobrych doświadczeń prywatnych, jak również i przyjaciół jako Klientów taksówek. Ryba Taxi postanowiła nadać nową jakość w zakresie przewozów we Wrocławiu. Docenili to klienci, którzy chętnie korzystają z usług dobrze już znanej ''rybki''. Siedziba firmy mieściła się na ul. Hiszpańskiej przez 9 lat. Rozwój przedsiębiorstwa doprowadził do sytuacji, w której jego początkowa lokalizacja stała się niewystarczająca.
W związku z tym biuro przeniesiono w 2014 r. na ul. Krzemieniecką. Stały rozwój to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowe. Słuchamy naszych Klientów, dlatego stale wprowadzamy wiele udogodnień: akceptujemy płatności kartą, realizujemy przejazdy bezgotówkowe dla firm, obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Oferujemy także zakupy na telefon, holowanie pojazdów, dowóz dzieci do szkół i przedszkoli, dostarczanie kwiatów, transport VIP, przejazdy międzynarodowe. Ryba Taxi na stałe wpisała się w krajobraz wrocławski, także poprzez aktywne wsparcie wydarzeń i inicjatyw miejskich (np. wrocławski festiwal piwa, sponsor odranarium w ZOO, wsparcie w dziedzinie kultury i sportu).

OFERTA PRACY DLA KIEROWCÓW

Jeździsz w korporacji? Czy po prostu lubisz siedzieć za kółkiem? Ryba Taxi poszukuje kierowców otwartych na nowe możliwości. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się korporacją taxi we Wrocławiu. Tylko na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy powiększyliśmy naszą flotę aż dwukrotnie. Ze skomputeryzowanym system zarządzania zleceniami, gwarantuje uczciwy ich podział. Dziś poszukujemy kierowców zarówno na samochody służbowe, jak i tych z własnymi czterema kółkami.

Taxi Ryba Wrocław

oferuje najtańsze przewozy tylko 2.50 zł za 1km